Raamat "Lehtse Kool Pruuna mõisas"

Lehtse piirkonna hariduselu 155. aastapäevaks valmis Lehtse kooli ajalugu jäädvustav raamat „Lehtse kool Pruuna mõisas“. Raamat võtab kokku 98 aasta pikkuse mõisakooli elu läbi erinevate ajastute ning annab aimu ka piirkonna hariduselust varasemal ajal. Raamat on mahukas ja pildirohke. Kooli ajalugu uuris põhjalikult ja raamatu koostas Tapal õpetaja ametit pidav Katri Lehtsalu ning pildimaterjaliga varustas fotograaf Rene Viljat, kes mõlemad on ka meie kooli vilistlased. Raamatu valmimist aitasid toetada paljud vilistlased Pruuna mõisas peetud lahkumispeol ning Hooandja keskkonnas jagatud omapoolsete annetustega.

Suur tänu kõigile toetajatele ja hooandjatele!

Huvilistel on võimalik soetada omale raamat „Lehtse kool Pruuna mõisas“ pöördudes Lehtse kooli, kultuurimaja või raamatukogu poole.

Raamatu „Lehtse Kool Pruuna mõisas“ toetajad: