20.oktoobril olid meie kooli 1.-5.klassi õpilased raamatukogus, et tähistada üle-eestilist ettelugemispäeva. Meie teema oli "Ilukirjandustekstid - teabetekstid". Esinesid klasside parimad ettelugejad:1.klass Kert Kaldoja, 2.klass Jarmo Tiirmaa, 2.klass Helena Volmre ja Eric Richard Bugera, 4.klass Kristjan Gunnar Jeltsov, 5.klass Edith Bugera.

Vaata pilte siit.

13. septembril käisid meie kooli 4.- 9. klassi õpilased ning õpetajad Tapal Männikumäe discgolfi pargis mängimas discgolfi. Nii mõnelegi noorele oli see esmakordne kokkupuude selle spordialaga ning rõõm oli tõdeda, et see meeldis nii algajatele kui ka nendele, kes eelnevalt olid mänguga kursis. Männikumäe rajal on 18 korvi ning raja pikkus linnulennult on 1,8 km.  Parimaid radadel me sel korral välja ei selgitanud, kuid täpsusvisetes osutusid kooli parimateks Janeli ja Erich.

õpetaja Raili

Lehtse Kool ja lasteaed asuvad nüüd uues majas, mis asub Lehtse keskuses aadressil Rägavere tee 19.